Aktuální nabídka slev a odměn

 

1. PRAVIDLA A PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA NÁKUP LÁHVOVÉHO PIVA, LÁHVOVÝCH LIMONÁD A PLECHOVEK ZN. PRIMÁTOR

Doba trvání akce: 15. 6. 2020 - 31. 12. 2024

1.1 Základní sleva

Členům Věrnostního programu je poskytována základní sleva ve výši 5% z ceny zakoupeného zboží při každém použití karty. Nárok na základní slevu vzniká automaticky členstvím ve věrnostním programu a není podmíněn množstvím nakupovaných výrobků. Základní sleva může být navýšena o doplňkovou slevu podle pravidel uvedených níže a dalších ujednání.

1.2 Doplňková sleva

Členové Věrnostního programu pro účely doplňkové slevy sbírají body podle objemu zboží zakoupeného u Společnosti s využitím Karty. Přepočet bodů je stanoven následovně: 1l piva, lima = 20 bodů.

Pro výpočet doplňkové slevy je rozhodující množství nasbíraných bodů za období. První období začíná 15. 6. 2020 a končí 31. 12. 2020. Další období je pro výpočet doplňkové slevy stanoveno vždy jako jeden kalendářní rok. Sleva je pak aplikována po celý následující kalendářní rok.

Nárok na doplňkovou slevu zaniká, pokud v daném období nebyla dosažena stanovená hranice pro výpočet doplňkové slevy. V takovém případě bude aplikována pouze základní sleva.

Výše doplňkové slevy se stanovuje na 3%.

Člen věrnostního programu bude o nastavení či pozastavení doplňkové slevy informován emailem.

1.3 Pravidla výpočtu doplňkové slevy

Doplňková sleva náleží všem členům věrnostního programu za splnění následujících podmínek:

  • Pro první období od 15. 6. do 31. 12. 2020 je stanovena hranice pro výpočet doplňkové slevy na úroveň 2500 a více bodů. Při splnění této podmínky bude aktivována doplňková sleva s účinností od 11. 1. 2021 a platností do konce kalendářního roku 2021.
  • Pro období každého dalšího kalendářního roku je stanovena hranice pro výpočet doplňkové slevy na úroveň 5000 bodů a více. Po splnění této podmínky bude aktivována doplňková sleva s účinností od 11. 1. následujícího kalendářního roku a platností doplňkové slevy do konce daného roku.

2. PRAVIDLA A PODMÍNKY PRO ČERPÁNÍ ZÁKLADNÍ SLEVY A ODMĚN ZA NÁKUP SUDOVÉHO PIVA A SUDOVÝCH LIMONÁD ZN. PRIMÁTOR; LETNÍ SOUTĚŽ 

 

1.1             Základní sleva

Doba trvání základní slevy: 1. 6. 2022 - 31. 12. 2024

Členům Věrnostního programu je poskytována základní sleva ve výši 5% z ceny zakoupeného zboží při každém použití karty. Nárok na základní slevu vzniká automaticky členstvím ve věrnostním programu a není podmíněn množstvím nakupovaných výrobků.

1.2             Letní soutěž

Soutěž probíhá v termínu: 1. 6. 2024 - 30. 9. 2024

Pořadatelem a organizátorem letní soutěže je Společnost a je v souladu se všeobecnými pravidly věrnostního programu a zákaznické karty PRIMÁTOR.

Účastníkem soutěže se může stát pouze člen věrnostního programu, který uskuteční nákup sudového piva nebo sudové limonády na věrnostní kartu po dobu trvání letní soutěže.

V letní soutěži se hraje o 16 hlavních a 3 bonusové výhry.

Pořadí hlavních výher v letní soutěži  

1.      1x mobilní telefon APPLE IPHONE 15 Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB,                  vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý,            přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W,                      model 2023, iOS

 2.      5x poznávací let v ULL (ultra lehké letadlo) Samba nebo Tulák v délce 30 min

 3.      10x sud 50 l (PRIMÁTOR Antonín nebo PRIMÁTOR 11 Ležák)

Bonusové výhry v letní soutěži

Jako bonusové výhry vylosujeme 3 výherce za jejich pravidelný nákup. Každý vylosovaný výherce za pravidelný nákup získá 50 l sud piva PRIMÁTOR dle vlastního výběru na oslavu svých narozenin.

Kompletní nabídku výher lze nalézt na webu www.iloveprimator.cz v sekci „SUDY-letní soutěž“ nebo na vyžádání na provozovnách Společnosti. Nabídka výhry může být v průběhu trvání akce aktualizována a Společnost si vyhrazuje právo na změnu. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Mechanika soutěže

Výherci letní soutěže budou určeni losem.

Do slosování o hlavní ceny postupují všichni členové věrnostního programu, kteří alespoň jednou uskutečnili nákup na věrnostní kartu a splnili podmínky pro účast v soutěži. Do soutěže je možné se zapojit opakovaně. Do slosování budou zařazena všechna čísla věrnostních karet, na kterých byl v každém kalendářním měsíci během doby trvání letní soutěže uskutečněn nákup. Celkem tedy jeden člen věrnostního programu může být do slosování zařazen až 4x, to znamená, že nakoupil a uplatnil věrnostní kartu alespoň jednou v každém kalendářním měsíci po dobu trvání akce. V případě opakovaných nákupů v daném měsíci je zařazen do slosování pouze jednou.

Do slosování o bonusové výhry postupují všichni členové věrnostního programu, kteří alespoň jednou uskutečnili nákup na věrnostní kartu v každém kalendářním měsíci během doby trvání letní soutěže (t.z. min. 1x nákup v červenu, červenci, srpnu a září, celkem tedy 4 nákupy). Po splnění této podmínky bude člen věrnostního programu do slosování o bonusové sudy zařazen právě 1x.

Výherci budou určeni losováním provedeným organizátorem soutěže. Losování proběhne nejpozději do 10 pracovních dní od ukončení soutěže s tím, že vylosováno bude 16 soutěžících o hlavní výhry a 3 soutěžící o bonusové výhry. Hlavní výhry se budou losovat podle pořadí vyhlášených cen. Dále budou vylosováni 3 výherci bonusové výhry a na závěr 2 soutěžící jako náhradníci (pokud by se původně vylosovaní nestali výhercem). O losování bude pořízen písemný zápis.

Pro způsob a zveřejnění slosování platí jinak přiměřeně ust. čl. VI. prvého odst.  Všeobecných pravidel věrnostního programu a zákaznické karty PRIMÁTOR ve znění platném od 1.8.2021 která jsou zveřejněna na stránkách www.iloveprimator.cz.: „Slosování provede pověřený zaměstnanec Společnosti za účasti 2 svědků určených Společností. O provedeném slosování se vyhotoví zápis.  Výpis ze zápisu o slosování bez uvedení osobních údajů bude zveřejněn vždy na webových stránkách www.iloveprimator.cz.“

Potvrzení a předání výher

Výherce bude o svém vylosování informován organizátorem prostřednictvím e-mailu, který uvedl v rámci registračního formuláře věrnostního programu, a to v den losování výher. Soutěžícímu bude potvrzeno, že se stává výhercem. Informace o výhercích bude rovněž zveřejněna (jméno, příjmení) na webových stránkách www.iloveprimator.cz a na FB profilu.

V případě, že se nepodaří výherce do deseti pracovních dní od prvního pokusu o kontakt kontaktovat na jím zadaných kontaktních údajích, výhra se nepředá. Na místo původního výherce nastupuje náhradní výherce. Tento postup bude opakován maximálně dvakrát. Následně již výherce nebude určen a výhra propadá organizátoru soutěže, který si vyhrazuje právo rozhodnout o jejím dalším užití.

Výhry budou předány výhercům v místě Společnosti. Termín předání potvrdí organizátor na základě vzájemné domluvy s výhercem. V případě nevyzvednutí výhry do 31.12.2024 propadají takové výhry organizátoru soutěže.

V Náchodě 30.5.2024

 

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.