Kompletní pravidla soutěže

Přečtěte si pečlivě kompletní pravidla soutěže aby vám neunikla žádná důležitá informace.

Pravidla I LOVE PRIMÁTOR

Nalepte si jednu nebo více ze soutěžních samolepek na jakékoliv viditelné místo na Vašem autě nebo jiném dopravním prostředku a buďte ve správný čas na správném místě!

Pivní hlídka pivovaru PRIMÁTOR a.s. se bude pohybovat na předem určených trasách ve východních Čechách.

Pivní hlídka pivovaru PRIMÁTOR

Ukažte pivní hlídce samolepku na Vašem dopravním prostředku a získejte tak možnost si vylosovat jeden z více než 5000 dárků! Nemáte-li ještě samolepku, požádejte o ni Pivní hlídku

Letní akce „I LOVE PRIMÁTOR“ probíhá v období od 18. 5. 2019 do 21. 7. 2019.

Kde můžu získat samolepky

Samolepky vyrobené ve dvou velikostech můžete získat ZDARMA 18. 5. 2019 na akci DEN P v areálu pivovaru PRIMÁTOR a.s. Dále pak v průběhu trvání celé akce přímo od Pivní hlídky / v prodejně pivovaru v Náchodě / od obchodních zástupců pivovaru PRIMÁTOR a.s. / ve vybraných restauracích, kde se pivo PRIMÁTOR točí  / ve vybraných prodejnách, kde se pivo PRIMÁTOR prodává / na akcích, kterých se účastníme.

Trasy a seznam dárků

Seznam dárků, trasy a termíny výjezdů Pivní hlídky naleznete zde na www.iloveprimator.cz.

Dále Vás budeme informovat na facebooku I LOVE PRIMÁTOR a Hitrádiu Černá Hora.

Webová soutěž

Na www.iloveprimator.cz navíc probíhá v období 3. 6. - 14. 7. 2019 doprovodná soutěž. Každý týden se hraje o 3 x 20 l PETAINER PRIMÁTOR 11 LEŽÁK. Stačí vyplnit soutěžní formulář, odpovědět správně na soutěžní otázku a zúčastnit se tak slosování. Losuje se vždy v pondělí a výherci budou zveřejněni na webu a facebooku I LOVE PRIMÁTOR. Výherce si převezme výhru po předchozí domluvě v sídle pivovaru PRIMÁTOR a.s. na adrese Dobrošovská 130, Náchod.

Chráníme vaše osobní údaje

Účastí v letní akci I LOVE PRIMÁTOR souhlasíte s pořízením fotografií a videozáznamu a jejich použitím pro marketingové účely pivovaru PRIMÁTOR a. s. Fotografie a videozáznamy mohou být zveřejněny na webu www.iloveprimator.cz, www.primator.cz, facebooku @iloveprimator, @primator.cz. Účastí v doprovodné soutěži a vyplněním soutěžního formuláře souhlasíte se zveřejněním Vašeho jména na webu www.iloveprimator.cz, www.primator.cz, facebooku @iloveprimator, @primator.cz.

Zásady ochrany osobních údajů pivovaru PRIMÁTOR a.s. naleznete zde.

Akce je určena pro osoby starší 18 let.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu termínů a tras Pivní hlídky a sortimentu dárků.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.